O stronie

 

Tenis jest naszą wielką pasją. Na stronie znajdziesz wiele przydatnych i ciekwych informacji z tej tematyki. Dowiesz się jak zacząć trenować, co jest potrzebne. Przeczytasz również o największych turniejach i znanych zawodnikach.


Na skróty


Gra w tenisa
gilera nexus 500 starożytne chiny sklep piłkarski bydgoszcz opony bieżnikowane sklep internetowy aktywny styl życia największy sklep na świecie rezydencja warmińska arkadia gra terpsychora
Instruktor
Nauka z instruktorem
Trening
Miejsce do gry
Ciężka praca
Zainteresowanie
Początki tenisa
Wspólczesny tenis
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix
Trenuj
Sklep ze sprzętem
Klub sportowy

Słowem wstępu

Zainteresowanie tenisem

Miejsce do gry
Gra w tenisa
Tenis jak i zdecydowana większość innych sportów zazwyczaj budzi nasze zainteresowanie w trakcie jakiegoś wielkiego turnieju jak i przy okazji, kiedy sportowcy z naszego kraju odnoszą sukces. Dotyczy to każdej dziedziny sportu stąd też nikogo to raczej nie powinno dziwić. W takiej sytuacji zazwyczaj młodzi ludzi chcą spróbować własnych sił i udają się na kort. Tenis jednak w przeciwieństwie do innych sportów wymaga dość sporych nakładów finansowych na początku. Oczywiście największym wydatkiem będzie rakieta tenisowa, jednak należy również do tego doliczyć odpowiednie obuwie jak i odzież no i to co do gry w tenisa jest niezbędne czyli wynajęcie kortu. Jeżeli jednaka mieszkamy w dużym mieście i będziemy chcieli jeden raz zagrać sobie rekreacyjnie i zobaczyć czy ten sport nam się podoba to raczej bez problemu znajdziemy odpowiednią wypożyczalnie sprzętu jak i instruktora, który pokaże nam podstawowe zagrania.

Dobrze również jest znaleźć jakiegoś znajomego, który jest na podobnym poziomie rozwoju i nauki co my. Wówczas możemy sobie rozegrać to co w każdym sporcie jest najważniejsze czyli mecz. Taka gra z całą pewnością dostarczy nam bardzo wiele zabawy i rozrywki. Poszukując miejsca do grania warto jest znaleźć takie gdzie można wejść grupą, wówczas po pierwsze łatwiej będzie się dostać na kort a po drugie wyjdzie to zdecydowanie taniej. Tak więc mi ze swojej strony pozostaje tylko wszystkich miłośników tenisa zaprosić na kort i życzyć połamania rakiety.
jola collection sukienki sandra spa radom radio relaksik ładny salon fajny ciuch profit point pozostałości po budowie co to jest przemysł


Artykuły

Nauka z instruktorem Trening Miejsce do gry
Trenuj Sklep ze sprzętem Klub sportowy
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix

 
Copyright © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone.