O stronie

 

Tenis jest naszą wielką pasją. Na stronie znajdziesz wiele przydatnych i ciekwych informacji z tej tematyki. Dowiesz się jak zacząć trenować, co jest potrzebne. Przeczytasz również o największych turniejach i znanych zawodnikach.


Na skróty


Gra w tenisa
gilera nexus 500 starożytne chiny sklep piłkarski bydgoszcz opony bieżnikowane sklep internetowy aktywny styl życia największy sklep na świecie rezydencja warmińska arkadia gra terpsychora
Instruktor
Nauka z instruktorem
Trening
Miejsce do gry
Ciężka praca
Zainteresowanie
Początki tenisa
Wspólczesny tenis
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix
Trenuj
Sklep ze sprzętem
Klub sportowy

Słowem wstępu

Początki tenisa

Współczesny tenis
Gra w tenisa
Obecnie na całym świecie coraz więcej osób uczestniczy w turniejach, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Polecamy uczestniczenie w takich kursach oraz turniejach, jak: Malaysian Open, Monterrey Open, Monterrey Open 2009, E-Boks Danish Open, SA Tennis Open, Baku Cup. Tenis jest jedną z ciekawszych gier, dlatego też warto poznać zasady gry w tenisa oraz jej historię. Polecamy także zapisanie się – na kursy gry w tenisa. Tak zwany współczesny tenis datuje się – na rok od 1859 a rok 1865. Wówczas, Harry Gem oraz Augurio Parera – opracowali zasady gry, w tym te dotyczące zasada grania. Początkowo mecze – organizowane były – mecze na trawnikach, a także mecze do gry w krokieta. Warto dodać, że w 1872 roku, założono pierwszy klub golfowy – który się nazywał – Leamington Spa..

Założycielami tego klubu byli: Fredericiem Haynesem i Arthurem Tomkinem. Współczesny tenis jest grą bardzo elitarną a także grą, która skupia uwagę bardzo wielu kibiców z całego świata. Sportowcy oraz trenerze a także menadżerzy dokładają starań, aby można było spędzać czas na miłej rozrywce oraz zabawie uprawiając czynnie sport. Obecnie w tenisa grają zarówno mężczyźni jak i kobiety, przy czym w stroju – można podziwiać kobiety od 1881 roku. Na kortach tenisowych można oglądać kobiety oraz mężczyzn grających w parach, przy czym zawsze gra się w parach tej samej płci. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w grach zespołowych oraz do oglądania gier tenisowych, tym bardziej, że tenis oraz innego typu gry cieszą się sporym zainteresowaniem, na całym świecie.
jola collection sukienki sandra spa radom radio relaksik ładny salon fajny ciuch profit point pozostałości po budowie co to jest przemysł


Artykuły

Nauka z instruktorem Trening Miejsce do gry
Trenuj Sklep ze sprzętem Klub sportowy
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix

 
Copyright © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone.