O stronie

 

Tenis jest naszą wielką pasją. Na stronie znajdziesz wiele przydatnych i ciekwych informacji z tej tematyki. Dowiesz się jak zacząć trenować, co jest potrzebne. Przeczytasz również o największych turniejach i znanych zawodnikach.


Na skróty


Gra w tenisa
gilera nexus 500 starożytne chiny sklep piłkarski bydgoszcz opony bieżnikowane sklep internetowy aktywny styl życia największy sklep na świecie rezydencja warmińska arkadia gra terpsychora
Instruktor
Nauka z instruktorem
Trening
Miejsce do gry
Ciężka praca
Zainteresowanie
Początki tenisa
Wspólczesny tenis
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix
Trenuj
Sklep ze sprzętem
Klub sportowy

Słowem wstępu

Gra w tenisa

Trening czyni mistrza
Gra w tenisa
Nauka gry w tenisa ziemnego jest to praca długa i wymagające poświęceń, która wymaga od nas dużego zaangażowania oraz regularnego trenowanie. Jednak dla osób, które myślą o tym na poważnie i mają zakodowane dążenie do sukcesu bardzo szybko przekuwają tenis na prawdziwą pasję i nierzadko sposób na zarabianie pieniędzy. Jednak tenis jest grą gdzie po pierwsze nie każdy może grać a po drugie wymagana jest druga osoba. Nie zawsze trener będzie w stanie zastąpić nam sparingpartnera na korcie. W takiej sytuacji najlepiej jest trenować w klubie, wówczas zdecydowanie prościej jest znaleźć odpowiednią osobę, prezentującą zbliżony do nas poziom żeby móc rozegrać mecz. Jak wiadomo praktyka czyni mistrza i nie inaczej jest w przypadku gry w tenisa.

Sam trening nie wystarcza i zazwyczaj musimy się zmierzyć z prawdziwym przeciwnikiem, wówczas wiemy jaki mamy słabe strony oraz co powinniśmy w naszej grze poprawić a co wyeliminować lub całkowicie zmienić. Dodatkowo rozegranie takiego meczu pod nadzorem naszego trenera jeszcze lepiej pozwoli nam na znalezienie błędów, będzie one przyglądał się naszej grze i przekaże potem wszelkie istotne informacje na temat błędów jakie popełnialiśmy. Dla wielu początkujących tenisistów pierwszym trenerem bardzo często jest własny ojciec, który kiedyś grał w tenisa i próbuje zaszczepić swoją pasję u własnych dzieci. Wielokrotnie dzięki zebranemu doświadczeniu to nadzwyczaj dobrze procentuje w przyszłości i dzieci osiągają zdecydowanie więcej niż ich rodzice. Taka już kolej rzeczy w naszym życiu.
jola collection sukienki sandra spa radom radio relaksik ładny salon fajny ciuch profit point pozostałości po budowie co to jest przemysł


Artykuły

Nauka z instruktorem Trening Miejsce do gry
Trenuj Sklep ze sprzętem Klub sportowy
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix

 
Copyright © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone.