O stronie

 

Tenis jest naszą wielką pasją. Na stronie znajdziesz wiele przydatnych i ciekwych informacji z tej tematyki. Dowiesz się jak zacząć trenować, co jest potrzebne. Przeczytasz również o największych turniejach i znanych zawodnikach.


Na skróty


Gra w tenisa
gilera nexus 500 starożytne chiny sklep piłkarski bydgoszcz opony bieżnikowane sklep internetowy aktywny styl życia największy sklep na świecie rezydencja warmińska arkadia gra terpsychora
Instruktor
Nauka z instruktorem
Trening
Miejsce do gry
Ciężka praca
Zainteresowanie
Początki tenisa
Wspólczesny tenis
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix
Trenuj
Sklep ze sprzętem
Klub sportowy

Słowem wstępu

Świat tenisa

Informacje ze świata tenisa
Gra w tenisa
Wspaniała gra Tenis dla jednych będzie grą niezwykle interesującą a dla innych nudą jak flaki z olejem. Oczywiście dokładnie tak samo jest niemalże w przypadku praktycznie każdej dyscypliny sportowej i jeszcze raczej nie wymyślono takiej, która spodoba się każdemu człowiekowi na świecie. Jednak my jesteśmy zwolennikami tej gry i dla nas gra w tenisa jest sportem niezwykle fascynującym. Wielu ludzi zasiada przed telewizorami i ogląda pojedynki na najbardziej znanych kortach świata. Jest to wielokrotnie walka z własnymi słabościami a nie tylko z przeciwnikiem. Jako jeden z nielicznych sportów tenis jest pozbawiony żywiołowego dopingu kibiców, co dla fanów np. piłki nożnej wypacza sens rywalizacji sportowej. Nie do końca jest to jedna prawda. Jak bardzo popularnym sportem jest tenis łatwo sprawdzić wybierając się w miejsca gdzie jest on uprawiany. W dużych miastach ciężko jest znaleźć wolne korty tenisowe praktycznie bez względu na porę roku. Tenis uznawany jest za sport bardzo drogi, to też nie do końca prawda. Oczywiście jego uprawianie jest związane ze znacznie wyższymi kosztami niż np. bieganie na bieżni, jednak koszty wynajęcia kortów nie są poza zasięgiem przeciętnie zarabiających osób.

Na stronie znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat tenisa, rozgrywek, turniejów tenisowych jak i również metod treningowych. Generalnie jest to strona dla fanów tego sportu. Nawet, jeżeli jeszcze nie jesteś fanem, to być może po obejrzeniu meczu nim zostaniesz.
jola collection sukienki sandra spa radom radio relaksik ładny salon fajny ciuch profit point pozostałości po budowie co to jest przemysł


Artykuły

Nauka z instruktorem Trening Miejsce do gry
Trenuj Sklep ze sprzętem Klub sportowy
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix

 
Copyright © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone.