O stronie

 

Tenis jest naszą wielką pasją. Na stronie znajdziesz wiele przydatnych i ciekwych informacji z tej tematyki. Dowiesz się jak zacząć trenować, co jest potrzebne. Przeczytasz również o największych turniejach i znanych zawodnikach.


Na skróty


Gra w tenisa
gilera nexus 500 starożytne chiny sklep piłkarski bydgoszcz opony bieżnikowane sklep internetowy aktywny styl życia największy sklep na świecie rezydencja warmińska arkadia gra terpsychora
Instruktor
Nauka z instruktorem
Trening
Miejsce do gry
Ciężka praca
Zainteresowanie
Początki tenisa
Wspólczesny tenis
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix
Trenuj
Sklep ze sprzętem
Klub sportowy

Słowem wstępu

Początki tenisa

Miejsce do gry
Gra w tenisa
Tenis jest jednym z bardziej popularnych oraz znanych gier na świecie. Organizuje się różnego typu turnieje w tym te o różnej randze. Polecamy zapoznanie się z zasadami gry w tenisa oraz granie, a także uczestniczenie w różnego typu turniejach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją uczestniczenia w turniejach, tym bardziej , że tenis to gra bardzo znana oraz popularna. Początki tenisa datowane są na okres średniowiecza, dlatego też – tenis cieszy się sporym zainteresowaniem. Polecamy wszystkim granie w tenisa, oraz uczestniczenie, w grach zespołowych, tym bardziej – że tenis cieszy się sporym zainteresowaniem. W grę, od której wywodzi się tenis – grano w klasztorach, i nazwa pochodzi stąd, że grano dłonią. Ponieważ w uproszczonej wersji gry w tenisa – uderzano dłonią w piłkę. Wraz z coraz to rosnącym zainteresowaniem grą w tenisa – grę tę zaczęto nazywać prawdziwy lub królewskim tenisem. Stopniowo grę w tenisa, coraz bardzie urozmaicano, tak więc granie w tenisa stawało się coraz bardziej popularne.

Wraz z coraz większym zainteresowaniem grą w tenisa, wprowadzono coraz to więcej modyfikacji, w tym takie jak: dodanie skórzanych rękawic, które były prototypami pierwszych rękawic. Warto dodać, że pierwsze piłki do tenisa, były wykonane z drewna, z czasem, wraz z rozwojem popularności grania w tenisa, piłki, które – były drewniane, wymieniono na – takie wypełnione celulozą. Gra w tenisa, była coraz bardziej popularna, tak więc modyfikowano oraz rozwijano zasady gry w tenisa.
jola collection sukienki sandra spa radom radio relaksik ładny salon fajny ciuch profit point pozostałości po budowie co to jest przemysł


Artykuły

Nauka z instruktorem Trening Miejsce do gry
Trenuj Sklep ze sprzętem Klub sportowy
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix

 
Copyright © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone.