O stronie

 

Tenis jest naszą wielką pasją. Na stronie znajdziesz wiele przydatnych i ciekwych informacji z tej tematyki. Dowiesz się jak zacząć trenować, co jest potrzebne. Przeczytasz również o największych turniejach i znanych zawodnikach.


Na skróty


Gra w tenisa
gilera nexus 500 starożytne chiny sklep piłkarski bydgoszcz opony bieżnikowane sklep internetowy aktywny styl życia największy sklep na świecie rezydencja warmińska arkadia gra terpsychora
Instruktor
Nauka z instruktorem
Trening
Miejsce do gry
Ciężka praca
Zainteresowanie
Początki tenisa
Wspólczesny tenis
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix
Trenuj
Sklep ze sprzętem
Klub sportowy

Słowem wstępu

Świat tenisa

Nauka gry
Gra w tenisa
Tenis ziemny jest sportem wciągającym i bardzo fascynującym. Jeżeli obserwowane rozgrywki wzbudzają w nas duże emocje, warto wtedy pomyśleć o tym, aby samemu wziąć profesjonalne lekcje w dziedzinie tego sportu. Nauka tenisa ziemnego nie należy do rzeczy najłatwiejszych, jednak można się doskonale przy niej bawić. Przede wszystkim ważne jest, aby instruktor był człowiekiem nastawionym pozytywnie do uczestników kursu i aby dawał możliwość wyboru opcji treningów. Taką osobę odnajdziemy z pewnością w Krakowie. Dzięki temu, iż trener tenisa organizuje treningi na terenie całego miasta, uczestniczy w kursach duża liczba ludzi. Ponadto do wyboru własnego pozostaje ćwiczenie w grupie bądź indywidualnie.

Dodatkową atrakcją będą także liczne korty tenisowe, które położone są w różnych zakątkach miasta. Wszystkie argumenty przemawiają za tym, iż warto spróbować swoich sił w tym sporcie, przede wszystkim na terenie Krakowa. Tenis jest doskonałą rozrywką, lecza aby móc się nią w pełni cieszyć, należy najpierw potrenować pod okien profesjonalnego instruktora, aby opanować podstawowe techniki i taktyki gry. Jak w każdym sporcie tak i w tenisie im szybciej rozpoczniemy naukę tym mamy większą szansę na osiągnięcie jakiś znaczących sukcesów w sporcie. Generalnie żeby nasze dziecko mogło zawodowo grać tenisa treningi należy rozpocząć od najmłodszych lat i jednocześnie odpowiednio kierować rozwojem kariery. Świetnym przykładem tutaj mogą być znane polskie tenisistki siostry Radwańskie, które to zarobiły już na kortach wielkie pieniądze jeśli chodzi o skalę przeciętnego człowieka.
jola collection sukienki sandra spa radom radio relaksik ładny salon fajny ciuch profit point pozostałości po budowie co to jest przemysł


Artykuły

Nauka z instruktorem Trening Miejsce do gry
Trenuj Sklep ze sprzętem Klub sportowy
Mistrzostwa
Sprzęt do grania
Grand Prix

 
Copyright © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone.